Geen categorie
4 min
18-07-2026
Zaterdag 29 augustus 2026 staat PKC/Vertom volledig in het teken van sport, ontmoeting en plezier. Tijdens de PKC/Vertom Open Dag 2026 openen we onze deuren voor iedereen. Jong en oud, met en zonder beperking, leden, supporters, buurtbewoners en iedereen die kennis wil maken met onze vereniging is van harte welkom. Onder het motto ‘Samen in beweging voor iedereen’ laten we zien dat sport verbindt en dat iedereen kan meedoen.
Een bijzonder onderdeel van deze dag is dat alle PKC/Vertom-teams thuis spelen. Van de jongste jeugd tot de selectie: de hele dag worden er oefenwedstrijden gespeeld op onze velden. Een unieke kans om alle teams in actie te zien, de sfeer van onze vereniging te proeven en kennis te maken met alles wat PKC/Vertom te bieden heeft.
De Open Dag begint om 09.00 uur met de Kangoeroetraining in Hal 1 en de eerste oefenwedstrijden op de buitenvelden. Om 10.30 uur volgt een OldStars Clinic, speciaal voor 60+ die op een gezellige en laagdrempelige manier willen bewegen. Rond 12.00 uur vindt in de kantine een persconferentie plaats met de jeugd en de PKC-selectie.
Gedurende de hele dag is er daarnaast volop vermaak op het evenemententerrein. Kinderen kunnen zich uitleven op de stormbaan en het springkussen, bezoekers kunnen meedoen aan een DJ-clinic of genieten en meedoen met de energieke klanken van Drumtastic. Ook is er een levend pooltafel en zijn er diverse marktkramen met korfbalkleding, supportersartikelen en de nieuwste PKC/Vertom-merchandise. Natuurlijk ontbreekt ook de gezellige horeca niet, met onder andere heerlijke noodles en verse poffertjes.
Om 14.00 uur speelt PKC/Vertom 2 op het hoofdveld en later op de middag komt ook PKC 1 in actie. Rond 17.15 uur sluiten we de dag feestelijk af met de wedstrijd PKC/Vertom 1 – PKC/Vertom Giganten, een prachtig slotstuk van een dag vol sport en ontmoeting.
De Open Dag draait niet alleen om korfbal, maar vooral om verbinding. We willen laten zien dat onze vereniging er is voor iedereen. Daarom besteden we extra aandacht aan ouderen, mensen met een beperking en iedereen die op een laagdrempelige manier wil kennismaken met sport en bewegen. Of je nu komt om wedstrijden te bekijken, mee te doen aan een activiteit, oude bekenden te ontmoeten of gewoon te genieten van de gezellige sfeer: iedereen is welkom bij PKC/Vertom.
De PKC/Vertom Open Dag 2026 wordt mede mogelijk gemaakt door Provincie Zuid-Holland, die inclusieve sport en ontmoeting ondersteunt. Dankzij deze bijdrage kunnen we een dag organiseren waarop iedereen zich welkom voelt en samen in beweging kan komen.
Wij kijken ernaar uit je op zaterdag 29 augustus te verwelkomen bij PKC/Vertom. Samen in beweging voor iedereen!
Tijdschema PKC/Vertom Open Dag 2026
Zaterdag 29 augustus 2026 – Samen in beweging voor iedereen
|
Tijd |
Activiteit |
Locatie |
|
09.00–10.00 uur |
Kangoeroetraining |
Hal 1 |
|
Vanaf 09.00 uur |
Start oefenwedstrijden – alle PKC/Vertom-teams spelen thuis |
Buitenvelden |
|
10.30–11.30 uur |
OldStars Clinic |
Hal 1 |
|
Rond 12.00 uur |
Persconferentie met de jeugd en PKC-selectie |
Kantine |
|
De hele dag |
Stormbaan en klein springkussen |
Grasveld naast het Performance Center |
|
De hele dag |
Drumtastic, DJ-clinic en levend tafelvoetbal |
1e Kunstgrasveld |
|
De hele dag |
Marktkramen met korfbalkleding, Supporters Kabaal en PKC/Vertom-merchandise |
1e Kunstgrasveld |
|
De hele dag |
Noodles, Hamburgers en poffertjes |
Foodplein |
|
14.00 uur |
Wedstrijd PKC 2 |
Hoofdveld |
|
15.30 uur |
Wedstrijd PKC 1 |
Hoofdveld |
|
Rond 17.15 uur |
PKC 1 – PKC Giganten |
Hoofdveld |
|
Na de slotwedstrijd |
Einde Open Dag |
Sportpark |
Let op: dit is een voorlopig programma. Tijden en onderdelen kunnen nog wijzigen.



